Last minute zájezdy do Řecka

Stále se rozmýšlíte, kam se vydat na letní dovolenou? Chorvatsko a Itálii jste již navštívili několikrát a rádi byste zkusili něco nového? Pak pro vás máme jednoduché řešení! Vydejte se se svou rodinou, přáteli či příbuznými do slunného Řecka nebo na jeden z krásných řeckých ostrovů. Neváhejte a vyberte si z pestré škály last minute zájezdů do Řecka! Krásné moře, příroda, výborná místní kuchyně a historické památky vás očarují. Nejrychlejším způsobem dopravy do vysněného cíle je letecká doprava, ale na cestu se můžete vydat i vlastním automobilem či pohodlným autokarem.

Řecko je stát, který se nachází v jihovýchodní Evropě, na jihu Balkánského poloostrova. Hlavním městem jsou Athény, kde naleznete nespočet antických památek. Mezi významné athénské stavby patří klasicistní budova Zapion, chrám Olympeion, Akropolis, Athénská agora, Hadriánův oblouk a další. Ochutnejte také typickou středomořskou kuchyni, která je velmi zdravá. Základem většiny jídel je kvalitní olivový olej. Mezi tradiční řecká jídla patří pečené maso, ryby, plody moře, saláty, musaka a známé a oblíbené tzatziki. Řecký zákusek baklava je opravdovou lahůdkou. Dopřejte si vše, co řecká kuchyně nabízí.

Řecké ostrovy

Velmi oblíbeným a vyhledávaným cílem jsou řecké ostrovy. Nejnavštěvovanější je Kréta, která je zároveň největším řeckým ostrovem.  Dalšími krásnými ostrovy jsou Lesbos, Rhodos, Kos, Lefkada a další. Užijte si koupání v krásně čistém a průzračném moři, slunění se na pláži a všech radovánek spojených s letními dny. Prožijte nezapomenutelné chvíle se svým partnerem či partnerkou. Vydejte se na výlety a poznejte historii těchto míst.

V Řecku si na své přijdou nejen milovníci odpočinku, ale i vyznavači aktivně strávené dovolené. Užijte si skvělé chvíle u moře na prosluněné pláži. Načerpejte novou energii a poznejte atmosféru řeckých vesniček a měst. Právě teď můžete vybírat z pestré škály nejrůznějších last minute zájezdů do Řecka. Udělejte radost sobě i svým blízkým a vydejte se na jedinečnou dovolenou plnou skvělých zážitků!