Léčebné pobyty v lázních opravdu pomáhají

S přibývajícím věkem se téměř každý člověk častěji cítí unavený. Častěji se také objevují nepříjemné bolesti kloubů, zad, svalů a podobně. Není nutné bolesti a únavu překonávat nebo tlumit prášky, když se nabízí řešení.

Jedním z řešení, které unavenému a bolestivému tělu určitě pomůže, je léčebný pobyt v lázních.

Nemusí se jednat pouze o lázeňský pobyt předepsaný lékařem. Pobyt v lázních určitě prospěje každému. Klid, relaxace, lázeňské léčebné kúry, pravidelný režim a žádný stres – to platí všeobecně pro lázeňské pobyty.

Mezi nejznámější lázeňská města s bohatými léčivými přírodními zdroji v naší republice určitě patří Františkovy Lázně. Jedním z nejkomplexnějších lázeňských hotelů v západních Čechách je Hotel Pyramida právě ve Františkových Lázních. Tento hotel nabízí komplexní program rehabilitací a léčebných procedur pro každé unavené tělo a duši.

Lázeňský léčebný pobyt zahajuje lékař vstupní prohlídkou, při které je měřen krevní tlak, je vyšetřen pohybový aparát, a v případě potřeby následuje vyšetření EKG. Na základě vstupního vyšetření lékař sestaví léčebný program „na tělo“. V rámci pobytu je možné dokoupit si další procedury z bohaté nabídky.

Spa Hotel Pyramida využívá k léčbě místní přírodní léčivé zdroje. Pro perličkové koupele je využívána minerální voda z pramenu Štěpánka. Pro zábaly a koupele je používána sirno-železitá slatina s léčivými účinky z místních zdrojů. Pro uvolnění svalů a zmírnění bolestí je používán 100% medicinální CO2, který je vpichován pod kůži.

Hosté lázeňského Hotelu Pyramida mají navíc k dispozici bazén a saunu.

Mimo léčebných procedur je samozřejmostí příjemné ubytování, zkušený profesionální personál, moderní lékařské přístroje, klidné lázeňské prostředí a vynikající kuchyně. To vše nabízí lázeňský Hotel Pyramida ve Františkových Lázních.

http://www.hotel-pyramida.cz/lecebne-pobyty

http://www.hotel-pyramida.cz/pr-clanky

http://www.hotel-pyramida.cz/lecebne-pobyty-v-laznich-opravdu-pomahaji