Levné pneumatiky, letní pneu – Akčnípneu.cz

Už jste si pořídili letní pneu? Myslíte si, že je na to ještě dostatek času? Není tomu přesně tak. Zima skončí za pár týdnů a jaro je tu co nevidět.

Využijte aktuální nabídky, levné pneumatiky na Akčnípneu.cz. Ušetříte a navíc se vyhnete jarním dlouhým frontám, které vytváří majitelé automobilů shánějící letní pneu na poslední chvíli. Tak proč být jedním z nich, když se můžete této stresující situace jednoduše vyhnout.

Otázka přezutí na letní pneu se za pár týdnů stane aktuálním tématem, proto využijte nabídky na levné pneu, kterou vám přináší Akčnípneu.cz.

Navštivte internetové stránky této společnosti a vybírejte letní pneumatiky za velmi výhodné ceny. Samozřejmostí je, že vám tento obchod nabídne také zimní pneumatiky nebo takzvané pneumatiky celoroční.

Akční pneu dokáže obout každé vaše osobní i nákladní vozidlo. Nabídne vám také pneumatiky pro váš motocykl.

Vybírejte z mnoha kvalitních a osvědčených značek jako je například Barum, Continental, Pirelli, Michelin, Bridgestone, Goodyear, Dunlop, Hankook, Kleber, BFGoodrich, Kormoran, Tigar, Fulda, Sava, Semperit, Uniroyal, Nokian, Yokohama a další.

Jaké další výrobky si můžete zakoupit?

Společnost Akční pneu si zakládá na maximální spokojenosti svých klientů, proto do svého seznamu nabízeného sortimentu zařadila také ocelové disky, autorádia, kompletní kola, alu kola a různé autodoplňky.

Kdy je ten správný čas přezout na levní pneumatiky?

Základní pravidlo pro přezutí ze zimních na letní pneu říká, že čas na přezutí na letní pneu je tehdy, pokud dlouhodobě stoupne teplota nad 7° Celsia a zároveň se nepředpokládá, že bude nižší. Zákonem je potom dán termín, kdy je nutno používat zimní pneu tzn. od 1.11. – 1.4.

Nenechte si ujít řadu výhod při nákupu u Akční pneu:

- při nákupu 4 a více kusů pneumatik máte dovoz zboží zdarma

- dodací lhůta pneumatik a dalšího zboží je 2 – 3 dny

- možnost využití služeb vlastního pneuservisu se sídlem v Olomouci