Logistický outsourcing Hamák a syn

Firma Hamák a syn vám nabízí své služby v oblasti logistického outsourcingu. Spolehlivě tak dokážeme zajistit kompletní řešení logistických prací ve skladech nebo například ve výrobních linkách.

Díky našemu profesionálně vedenému outsourcingu bude vaše podnikání významně zjednodušeno a dosáhnete velice efektivních výsledků. Kromě manipulace se zbožím, zakládání nebo vyskladnění zboží ze skladu, nebo převozů zboží v rámci skladů, také zajišťujeme převozy k zákazníkům nebo dokonce i od nich.

Při naší práci velice často využíváme vysokozdvižné vozíky s různými typy nástavců pro snadnou manipulaci se zbožím. Naše vysokozdvižné vozíky také dle domluvy zapůjčujeme. Jsme schopni vám je dopravit na určené místo a poté je zase odvést. V případě zájmu vám můžeme poskytnout i našeho pracovníka, který jej bude ovládat.

Firma Hamák a syn dlouhodobě spolupracuje s pivovarem Starobrno, pro který zajišťuje veškeré skladové práce pomocí vysokozdvižných vozíků, dále zde obsluhujeme linky, výstupní kontroly zboží, třídíme obaly, manipulujeme s technologiemi atd.

Všechny práce firmy Hamák a syn jsou jištěné u pojišťovny Kooperativa. Jedná se o obecné pojištění podnikatele, pojištění převzaté věci a pojištění přepravované věci. Pokud je potřeba, dají se pojistky individuálně navýšit.