LPG – pro levnou, efektivní a ekologickou jízdu!

Také už Vás nebaví sledovat neustále se zvyšující ceny benzínu či nafty? Uvažujete, že omezíte ježdění autem a budete se snažit alespoň něco ušetřit? Už nemusíte! Společnost AutoGas Centrum Vám nabízí řešení, které sníží Vaše náklady na provoz automobilu o celou polovinu, zvýší jeho dojezd a navíc šetří Vaše auto i životní prostředí! Zajistěte si i Vy montáž LPG do Vašeho vozidla u předního dodavatele na českém trhu!

LPG je alternativním pohon pro automobily se zážehovými motory, který nejen šetří Váš motor ale především Vaši peněženku! Tento plyn totiž není zatížen vysokou spotřební daní tak jako benzín a proto je jeho cena poloviční! Počáteční investice do přestavby LPG se Vám tedy mnohokrát vrátí! Jezděte ekonomicky a ekologicky i Vy!

Chcete se přesvědčit o výhodnosti LPG ve Vašem vozidle? Kontaktujte nás!

LPG – to jsou jen samé výhody

Co získáte s montáží LPG od společnosti AutoGas Centrum?

  • Ekologický provoz
  • Poloviční náklady na provoz
  • Menší opotřebení motoru
  • Zvýšený dojezd
  • Montáž s využitím nejmodernějších technologií
  • Komplexní servis
  • Bezpečí a spolehlivost

Neváhejte a svěřte svůj automobil do naší odborné péče! Přestavba na LPG je investicí, která se vyplatí každému! Vaše auto získá na výkonu, zvýší se jeho odolnost a navíc ušetříte polovinu nákladů na jeho provoz! To jsou nepopiratelné výhody LPG, které musí přesvědčit každého!

Už se nemusíte omezovat a sledovat nové rekordy v cenách benzínu i nafty! S LPG získáte nezávislost na jejich astronomických cenách! Společnost AutoGas Centrum Vám také zaručí zcela odbornou montáž, veškeré poradenství i maximální profesionalitu, kterou byste od předního hráče na trhu očekávali! To vše za bezkonkurenční ceny, které Vás mile překvapí!

Kontaktuje nás i Vy a získejte všechny výhody, které LPG nabízí!