LPG přestavby Praha, Příbram, Sedlčany

Společnost Automania má své montážní a servisní dílny na třech místech v ČR: jednou v Praze a dvakrát ve Středočeském kraji v Příbrami a Sedlčanech. Poskytujeme komplexní služby v oblasti přestaveb vozidel na zemní plyn, montáž, servis, revize, prodej dílů.

Provádíme lpg přestavby se sadami a komponenty  předních světových výrobců (BRC, Tartarini, Lovato) včetně českého sytému Lovtec.

Tartarini

Všechny produkty Tartarini jsou výsledkem výzkumu uskutečňovaného s cílem dosáhnout nejvyšších kvalitativních standardů a jsou doprovázeny 60 lety zkušeností a dovedností ve využívání pokročilých technologií.

Proto jdou LPG zařízení vyráběné v Tartarini Auto vstříc všem typům požadavků všech typů vozidel: od karburátorových vozů, po elektronické systémy, používané v posledních generacích vozů s injekčním vstřikováním.

Tartarini Etagas i Tartarini Sekvenční systém jsou homologovány v souladu se současnými evropskými standardy – z hlediska produktového i velmi přísných norem emisních ( Euro 3 a Euro 4). Tyto systémy mohou být použity též k přestavbě vozidel vybavených OBD systémem. Jsou mimořádně spolehlivé a nabízejí skvělou úsporu a mnohem méně  emisí.

BRC

Další tradiční italský výrobce lpg komponent pro přestavbu vozů na plyn s dlouhou historií. Od roku 1991 nabízí vlastní elektronicky řízený systém pro vozy s karburátorem. Už v roce 1996 přišli jako první v Itálii se zařízením určeným pro motory s přímým vstřikováním.

V současnosti výrobková řada lpg BRC zahrnuje kompletní nabídku zařízení pro všechny typy vozidel. Pro auta s karburátorem  a auta bez katalyzátoru se vstřikováním jsou dodávány samostatné komponenty, které je možné podle potřeby kombinovat, pro ostatní motory jsou dodávány kompletní kity: Blitz a Just pro auta se vstřikováním a katalyzátorem, Plug&Drive pro sekvenční vstřikování a SDI pro přímé vstřikování.

Lovato

Posledním zástupcem z řady světových výrobců lpg systémů montovaných v našich pobočkách pochází opět z Itálie. Je jím Lovato, které nabízí systémy pro všechny typy vozů – sekvenční, elektronický, lambda a podtlakový.

Lovtec

V ČR hojně používaná zařízení od českého výrobce HL Propan. Ve výrobkové řadě Lovtecu nechybí zařízení pro vozdla s karburátorem, monovstřikováním, vícebodovým vstřikováním i sekvenčním vstřikováním. Posledně jmenované se nabízí v verzích pro tří, čtyř, šesti a osmi válcové motory.

Ceník a kalkulace přestavby

Aktuální cena přestavby na lpg na našem webu. Zajímáte-li se o cenu přestavby konkrétního modelu vozu, kalkulaci zadáte na stránce Poptávka a obratem ji obdržíte emailem. Stačí udat značku vozu, model, rok výroby, typ motoru, kontaktní údaje a odeslat. Kontakty a adresy poboček v Praze, Příbrami i Sedlčanech najdete na stránce Kontaktů