LPG sníží náklady na provoz automobilu o polovinu

Jezdíte často autem? Znepokojují vás rychle se zvyšující ceny pohonných hmot? AutoGas Centrum vám přináší řešení, které sníží vaše náklady na provoz automobilu o celou polovinu! Zajistěte si montáž LPG u předního dodavatele na českém trhu co nejdříve a vyhněte se tak nesmyslně vysokým platbám u čerpacích stanic!

Montáž LPG je velmi prozíravou investicí do budoucnosti vašeho automobilu. Nejen, že podstatně sníží vaše náklady na jeho provoz, ale také zvýší jeho dojezd, vede k nižšímu opotřebení motoru a v neposlední řadě výrazně šetří životní prostředí.

Udělejte chytrý krok do budoucnosti a zajistěte si montáž LPG u AutoGas Centra! Kontaktujte nás!

Montáž LPG od odborníků v oboru

Společnost AutoGas Centrum vám může garantovat LPG přestavbu v té nejvyšší kvalitě a za bezkonkurenční cenu. Nabízíme vám také zcela profesionální zákaznický a poradenský servis, který ocení každý klient.

Proč montáž LPG od společnosti AutoGas Centrum?

  • Jsme přímí dovozci čtyř předních evropských výrobců LPG
  • Nabízíme možnost zapůjčení vozidla po dobu montáže LPG
  • Jsme levnější než konkurence v naší kategorii
  • Nabízíme vždy ty nejmodernější systémy
  • Provádíme komplexní servis LPG

LPG – to jsou samé výhody

Nyní budete moci i vy čerpat fantastické výhody, které LPG nabízí! Nejen, že ušetříte až polovinu nákladů na provoz vašeho automobilu, ale výrazně také prodloužíte jeho životnost, snížíte opotřebení motoru a zároveň i prospějete životnímu prostředí. To jsou jen některé z výhod, které vám montáž LPG od společnosti AutoGas Centrum nabízí. Zbavíte se závislosti na astronomických cenách benzínu či nafty a tím i složitého rozhodování zda použít nebo nepoužít váš automobil.

Neváhejte a svěřte montáž LPG zkušeným profesionálům z AutoGas Centra! Kontaktujte nás!