LPG

Plynový pohon pro váš automobil, rychlá montáž, minimální zásah do vozidla, levně a kvalitně s LPG. Využijte nabídky naší společnosti, která již roky provádí přestavby vozů na plyn za jedinečné ceny!
Kvalitní služby pro váš vůz s LPG úpravou
S plynovým pohonem šetříte nejen vaši peněženku, ale také toto alternativní palivo uleví životnímu prostředí. Funkce a spolehlivost plynového pohonu závisí na odborné montáži, kdy dochází k přestavbě vašeho vozidla. Svěřte svůj vůz do rukou odborníků, naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s přstavbami na  LPG. Montáž, nastavení a seřízení systému spočívá také ve správné technologii a kvalitě využitých součástek značkových výrobců.
Ekologicky a levně s pohonem LPG
Přestavby na LPG provádíme na většinu typů vozů. Avšak mnozí prodejci vozů tento proces neschvalují, je-li vaše vozidlo stále ještě v záruční době, a to kvůli záručnímu servisu. Je dobré si tuto informaci ověřit, než se pustíme příslušné přestavby vozidla na plynový pohon. Náklady spojené s úpravou vozu jsou znatelné v prvotní fázi přestavby, dále již jezdíte ekologicky, kvalitně a hlavně levně.
Využijte možnosti přestavby na LPG
Přestavby vozidel na plynový pohon doporučujeme zejména řidičům, kteří ročně najezdí více než 15 tis. km. Dále jsou vozy s LPG osvobozeny od silniční daně, což je další výhodou pro vaši úsporu. Naše specializace na úpravu vozu k plynovému pohonu je prováděna s maximální pečlivostí, montáž je odborně zpracována našimi školenými a zkušenými pracovníky. Objednejte váš vůz k přestavbě na LPG ještě dnes!