Luxusní nabídka cyklistického termoprádla

Termoprádlo Sweep

Každý cyklistický nadšenec ví, že je třeba se i při sportovních výkonech v nepříznivém počasí důkladně chránit.   Termoprádlo Sweep poskytuje nejen příjemné teplo i v tom nejhorším počasí, ale především dokonalé pohodlí. Díky propracovaným střihům se mohou cyklisté na kole snadno pohybovat. Navíc nabízí rozdílné střihy pro ženy a pro muže, to je obzvláště pro sportovce velmi důležitě.   Termoprádlo Sweep je zpracováno z velmi příjemných materiálů na tělo, proto si ho jistě rychle oblíbíte. Vybrat si můžete z několika typů i barevných variant. V širokém sortimentu naleznete tílka, trika s krátkým i dlouhým rukávem, ale i kalhoty. Řada cyklistů nehledí na počasí a užívá si v sedle každou volnou chvilku. Pokud i Vy patříte mezi ně, pořiďte si termoprádlo Sweep a nelekejte se zimy ani deště. Každá Vaše cesta bude již v suchu a v teple!

Kellys – specializovaný internetový obchod

Jezdíte rádi do přírody s přáteli či rodinou na společné výlety? Nebo sháníte profesionální kvalitní, spolehlivé a propracované kolo na cyklistické závody? Pak je tu pro vás právě výrobce značky Kellys. V naší nabídce naleznete kola pro začátečníky, pro náročnější cyklisty i řadu modelů vhodné na závody. Kellys je v současnosti jednou z neoblíbenějších značek kol a dalšího cyklistického vybavení.

Kellys 2013

V naší nabídce naleznete spoustu kol pro správné využití. Samozřejmostí je nabídka kolekce z předešlých let, ale také nové kolekce Kellys 2013. Vybírat můžete silniční kola, která zejména ocení ti kteří jezdí převážně silnice. Crossová kola, velmi vhodná jak na silnici, tak do mírnějšího terénu, díky odpružené přední vidlici. Ty využijete ho zejména při výletech s rodinou nebo s přáteli. Cestovní kola Kellys, nebo-li městská kola, jsou především určená do měst pro kratší vyjížďky, což ocení hlavně senioři. Samozřejmostí je také oblečení,   termoprádlo a cyklo příslušenství Kellys jako jsou cyklo dresy, kalhoty, kraťasy i rukavice, které si u nás zajisté vyberete. Dále cyklistické helmy, které jsou povinnou součástí vybavení každého cyklisty.