Mix Box – stylový dárek se zážitkem

Řekněme si to na rovinu – většina dárků je prostě nudná. Pokud do jeho výběru nezapojíte více kreativity, tak většinou skončíte u nějaké bonboniéry, flašky alkoholu nebo dárkového koše. Ten obvykle obsahuje směsici jídla a nějaké to plechovkové pivo, čímž rovněž nějaké pozdvižení nevzbudíte.

Alkohol jako dárek nemusí být nuda

Pokud si váš oslavenec rád pochutná na kvalitním pití, většinou vám nezbyde nic jiného než pořídit nějakou dárkovou kazetu, která obvykle obsahuje flašku a skleničky. Ok, nicméně to stále není kdovíjaká originalita.

Co takhle stylová bedna obsahující mix kvalitního pití a dobrot, doplněná o zážitek ze samotného otevírání? Mix Box přesně takové originální balení nabízí. Zážitkem je pak páčidlo, které bude muset použít, aby se dostal ke svým dobrotám. Kromě nich tam může najít vzkaz a na samotné bedně potisk, například se svým jménem a věkem.

Obsah mix boxu

Uvnitř bedny se skrývá mix pití a dobrot. Základ dřevěného mix boxu tvoří 0,75l lahev Jack Daniel´s, a to buď klasika nebo medová, doplněná o originální skleničky.

Kromě toho je zde i limonáda a cola s alkoholem v plechovce mix jacka. Na přikusování jsou zde dobroty v podobě luxusní čokolády Goldkenn s náplní Jack Daniel´s klasik a honey, tedy medová.

Vyberte mix nebo jiný box na www.bombabox.cz.