Model ScoutGuard SG550M je ta pravá fotopast !!!

Tento model patří mezi nejprodávanější skupinu všech fotopastí na tuzemském trhu. Jedná se o naprostou novinku od ScoutGuard, je to první fotopast s označením SG550M s integrovanou GMS bránou pro odesílání záběrů. V součastné době je ScoutGuard nejmenším zařízením, což umožňuje velice snadnou instalaci. Fotopast se používá pro denní i noční monitorování zájmových míst a sleduje se i sebemenší pohyb v okolí těchto míst. Použitelnost těchto fotopastí je pak velice pestrá ! ScoutGuard je předurčen zejména pro sledování zvěře, jelikož vlastní daleký IR dosvit.

Jakmile dojde k aktivaci ihned odesílá získané fotografie na Váš mobilní telefon či počítač. Aktivace služby MMS je třeba nastavit, a to prostřednictvím SD karty. Dále tento typ umožňuje odesílání dat prostřednictvím sítě GSM a to jako již zmiňované MMS nebo prostřednictvím datového přenosu službou GPRS. Dalším pozitivním faktorem ScoutGuard SG550M je možnost využití služby jako je „Denní report“, kde fotopast provede pouze zaslání denního hlášení o stavu či počtu nových snímků.

Navíc umožňuje záznam zvuku u snímání videí. Co se týče nastavení, tak to je velice jednoduché jako u ostatních fotopastí.

Tento produkt disponuje širokým rozsahem možností v nastavení a vysokou odolností (vůči vodě a nešetrnému zacházení) spojenou s dlouhou dobou provozu. Velice praktický je pak přední LCD displej na čele fotopasti, slouží pro snadné nastavení fotopasti, prohlížení a mazání záznamů lze provádět bez jakékoliv demontáže fotopasti, dále pak bezdrátový dálkový ovladač pro snadné a jednoduché ovládaní. Fotopast má mimořádně silný dosvit, dále přesný a integrovaný zaměřovač a v neposlední řadě kvalitní rozlišení 5MP.