Motorky z autopůjčovny za pár korun

Autopůčovna Lukášek je největší půjčovnou aut v celém kraji Vysočina. Najdete ji v Třebíči, poblíž městské plovárny. Autopůjčovna průběžně rozšiřuje svůj vozový park, nově si můžete zapůjčit některý z nabízených motocyklů – skútrů.

Pokud máte o zapůjčení skútru nebo automobilu zájem, volejte NON STOP LINKU – 603 167 167.

Adresa provozovny:

Polanka 10/214

674 01, Třebíč

Motocykly – novinky v nabídce

MALAGUTI BLOG

Stroj, který patří ke špičce ve své třídě, ideální vozítko do hustého městského provozu nebo na víkendový romantický moto výlet ve dvou. Jedná se nový model – rok výroby 2011, s ochranným předním plexisklem a přihrádkou na helmy. Cena pronájmu – od 250 Kč na den.

Aprilia SR FACTORY

Jeden z nejoblíbenějších a nejvyužívanějších 2-místných skútrů – sportovně laděný model od špičkového italského výrobce Aprilia. Model, který nabízí autopůjčovna Lukášek byl vyroben v roce 2009, je dvojmístný, má přihrádku pro helmu. Každotýdenní servis skútru je samozřejmostí.

Cena pronájmu – od 200 Kč na den.

Další novinky v autopůjčovně Lukášek

Fiat Panda – MULTIJET

Malý spolehlivý pětimístný automobil využijete jak ve městě, tak i při rodinných výletech. Pohodlně se v něm svezou 4 dospělé osoby, které si budou užívat v tomto napohled velmi malém voze překvapivý komfort. Velkou výhodou Pandy je její úsporný provoz, při rozumné jízdě se spotřeba pohybuje okolo 4 litrů na 100 km. Model, který je nabízen má klimatizaci, ABS, 4 airbagy a samozřejmě dálniční známku. Cena pronájmu je 400,- Kč na den.

Orientační ceník autpůjčovny

Osobní automobily (Škoda Octavia, Škoda Superb, BMW X5, Fiat Panda, Smart a mnoho dalších) od 200 Kč/den

Devítimístné osobní automobily (VW Caravelle, Ford Transit) od 1 400 Kč/den

Motocykly (Malguti Blog, ApriliaSR Factory) od 200 Kč/den

Užitková a nákladní auta (Opel Combo, Ford Transit) od 800 Kč/den

Příslušenství (vozíky, navigace, střešní boxy, nosiče kol…) od 100 Kč/den