MY – Likvidace odpadu Praha

likvidace odpadu PrahaLikvidace odpadu Praha

Zajišťujeme likvidaci odpadu na území hlavního města a v okolí. Rychle, pohodlně, všechno, množství, pro všechny, zodpovědně a se slevou. Likvidace odpadu Praha je naše hlavní činnost, kterou se zabýváme již od roku 1992.

Likvidace odpadů Praha – RYCHLE

Patříme mezi pár společností, které díky rozsáhlému autoparku a mnoha druhy speciálních kontejnerů jsou schopni reagovat na objednávku velmi rychle.  Od přijetí objednávky jsme schopni přivézt kontejner a likvidace odpadu Praha započne již do 1,5 hodiny. Vyzkoušejte si nás!

Likvidace odpadu Praha – POHODLNĚ
Stačí jen zvednout sluchátko a my uděláme vše potřebné. Přivezeme, přistavíme, odvezeme kontejner dle vašeho výběrů a druhu odpadu. Odpad ručně, či strojním nakladačem naložíme, zlikvidujeme. Likvidace odpadu Praha zajistí dle přání absolutně vše!

Likvidace odpadu Praha – VŠECHNO
Škála odpadů je u nás velmi široká. Odvezeme skoro všechno. Odpad ze stavby, či z bourání. Komunální dopad. Odpad ze zahrad, stěhovaní apod. Provádíme i likvidaci eternitu.

Likvidace odpadů Praha – MNOŽSTVÍ
Jsme schopni odvézt jakékoliv množství odpadu. Nemáme kvóty od kolika do kolika kilogramů, či tun. Budete-li chtít od nás odvézt pár cihel, či hromadu velkou jako říp, nic pro nás není problém. Dosud nemáme zaznačený žádný případ, kdy jsme museli odmítnout kvůli množství odpadu.

Likvidace odpadů Praha – PRO VŠECHNY
Náš zákazník, náš pán. Zajišťujeme profesionální a komplexní služby jak pro velké firmy, tak i střední, živnostníky, či soukromou osobu. Likvidace odpadu Praha tak může objednat kdokoliv.

Likvidace odpadů Praha – ZODPOVĚDNĚ
Vlastníme veškerá povolení k nakládání s odpady. Na vyžádání předáváme POTVRZENÍ O PŘEVZETÍ ODPADU KE ZNEŠKODNÉNÍ, které je potřebné pro kolaudační rozhodnutí. Dodržujeme a splňujeme všechny zákonné předpisy, co se odpadu týče. Likvidace odpadu Praha je s námi bez obav, že by odpad skončil  někde, kde nemá.

Likvidace odpadů Praha – SLEVA
Ti, jež se jejich odpad nachází na Praze 5, v obecních částech  Smíchov, Košíře, Radlice, Jinonice a Nové Butovice poskytujeme velmi zajímavé slevy.