Nabízíme servis i náhradní díly Iveco

Vypověděl vám váš vůz službu a vy jej co nejdříve potřebujete dostat zpět do provozu? Připravili jsme pro vás originální i alternativní díly na vozy Iveco. Věříme, že s naší nabídkou budete maximálně spokojeni. Kromě samotných dílů nabízíme také profesionální servis, který se o váš vůz postará. Spolehněte se na více než 15 let zkušeností. Budete s námi maximálně spokojeni.

Dopřejte vašemu vozidlu servis jaký si jednoznačně zaslouží. Jsme autorizovaný dealer vozů Iveco. Díky tomu u nás naleznete nadstandartní služby. Přivezte nám svůj vůz a my se postaráme o jeho záruční i pozáruční opravy. Nabízíme i dodatečné montáže jako je například střešní rampy se světly, imobilizéry, takžná zařízení apod. Vyberte si náhradní díly Iveco a další doplňky dle libosti.

Spolehněte se na kamiony Iveco

Potřebujete spolehlivý kamion pro svou silniční dopravu? Využijte naší nabídky a přijďte si pro Iveco Stralis s motorem o výkonu až 560 Hp. Tento vůz si poradí i s nákladem s hmotností přes 100 tun. Využijete jej pro nákladní dopravu, nosič těžkých strojních zařízení a se speciálními nástavbami se výborné hodí i pro stavebnictví, hornictví apod. Vozy nabízíme také ve variantě s podvozky pod betonmix či cisternu. Využijte naší nabídky a pořiďte si výkonný vůz pro své podnikání.