Nadrozměrná doprava po celé Evropě – to je Bomar Spedice

Sháníte spolehlivého autodopravce, který se postará o vaše rozměrné zásilky? Kamionová doprava Bomar Spedice čeká právě na vás. Přepravíme váš materiál kamkoliv po celé Evropě a i do Turecka. Náklad přepravujeme výhradně vlastními vozidly z našeho rozsáhlého vozového parku. Všechny kamiony jsou vybaveny moderní komunikační a sledovací technikou. Jsme zapojeni v online spedičních systémech a tak rychle najdeme vhodný kamion pro přepravu vaší zásilky.

Ani nadrozměrná přeprava pro nás není žádnou komplikací. Je však pravda, že může být často velmi komplikovaná kvůli nejrůznějším povolením, potvrzením či nutnosti doprovodných vozidel. Tento problém může ještě narůst při přepravě rozměrného nákladu do zahraničí. Každá země má totiž svá vlastní pravidla. S námi je však nadrozměrná přeprava hračka. Zkušení pracovníci se postarají o potřebná povolení, naplánují vhodné trasy a v případě potřeby zajistí i doprovodná vozidla.

Spolehněte se na služby, které vám kamionová doprava od společnosti Bomar Spedice nabízí. Jsme profesionály v tomto oboru. Díky sledovacím zařízením a mobilním telefonům máte náklad neustále pod kontrolou. Navíc je každá zásilka standartně pojištěna až do výše 5 milionů. Vsaďte na profesionálního autodopravce.