Nadrozměrná přeprava pro nás není problém

Přeprava rozměrných nákladů je velice náročná a složitá. Hravě ji však zvládnou profesionální zaměstnanci společnosti Bomar Spedice. Nadrozměrná přeprava se postará o náklad, který vlastními silami a technikou nezvládnete. Kontaktujte nás, zásilku přepravíme nejen v ČR, ale i po Evropě.

Zajistíme veškerá potřebná potvrzení a povolení pro jednotlivé země. Z této práce se může stát poměrně tvrdý oříšek, jelikož každá země má svá vlastní pravidla. Pro naše odborníky to však nepředstavuje žádný problém. Jediné o co se musíte postarat, je připravení zásilky k vyzvednutí jedním z našich vozidel.

Využíváme totiž systém dopravy “Home-to-Home”, zboží vyzvedneme u vás a dopravíme ho přímo na místo určení. Než se však k tomuto kroku dostaneme, vybereme pro náklad nejvhodnější vozidlo, naplánujeme ideální trasu a zajistíme případná doprovodná vozidla. Nadrozměrnou přepravu zajistíme i do států jako je Polsko, Bělorusko, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina a Moldávie.

Vsaďte na služby naší spedice. Je to jednoduché. Stačí se na nás obrátit a sdělit nám potřebné parametry či vlastnosti materiálu. O zbytek se již nemusíte starat. Vypracujeme individuální nabídku přepravy. Spolehněte se na profesionály od Bomar Spedice a hoďte starosti za hlavu.