Nadrozměrná přeprava se vším všudy

Nevíte co s nadrozměrným nákladem? Jak ho máte dopravit do cílového místa? Svěřte se do rukou profesionálů. Využijte služby přepravy nadměrných nákladů i vy. Neváhejte a kontaktujte českou nákladní kamionovou dopravu GoldService.

Poskytujeme kamionovou dopravu u nás i v zahraničí

Dopřejte si naší obsáhlou nabídku služeb. V silniční dopravě jsme opravdový top. Zajišťujeme vám tuzemskou i mezinárodní dopravu. Dopřejte si naši nákladní kamionovou dopravu. Naši řidiči jsou pouze zkušení a zodpovědní profesionálové, kteří si ví se vším rady. Obraťte se na nás a zajistíte si bezpečnou a rychlou přepravu vašeho nákladu. Jakmile si objednáte mezinárodní kamionovou přepravu, kamion je vybaven mobiními telefony, satelitní navigací, pojištěním odpovědnosti, havarijním pojištěním a pojištěním úmluvy CMR.

Své služby vám nabízíme již od roku 1995. Jaké činnosti jsou u přepravy nadměrných nákladů? Je to transport těžkých nákladů i s nutným povolením a doprovodů. V rámci služeb zvládneme i nakládku jeřábem, řádné ukotvení nákladu a pojištění do požadované výše. Společnost Gold Service s.r.o. je tu připravena pro vás, tak neváhejte využijte našich služeb.