Nebojte se změny ve svém milostném životě

Téma análního sexu bylo až donedávna absolutním tabu. Dnes však získává čím dál větší oblibu a stává se populárním. Praktika jako taková je známá již velice dlouho. Některé literatury jej dokonce při dodržování hygienických zásad doporučují jako zdravotní stimul a obohacení milostného života.

Zvolte vhodné pomůcky

Pomůcky používané k této praktice jsou podobné klasickým vibrátorům a pomůckám pro normální milování. Nedoporučuje se ale používat všechny pomůcky na všechny praktiky, protože je každá k jinému účelu a z jiného materiálu. Anální pomůcky se vyrábějí z materiálů, které jsou příjemné lidské pokožce. Vybírejte vždy podle pocitů, vkusu a preferencí. Pokud se stydíte jít do obyčejného erotického obchodu, můžete zkusit prodej erotických pomůcek online, kde je zachována absolutní diskrétnost.

Určete si pravidla

Než začnete tuto praktiku provozovat, je nutné prostudovat určitá pravidla. Můžete používat různé pomůcky, jako anální kolík, korále a jiné. Používání lubrikačního gelu je pak již nutností. Zjistěte si co nejvíce informací a ujasněte si předem to, co vám je příjemné. Hlavní zásadou je dodržování hygienických pravidel a poslouchání požadavků partnera nebo partnerky. Začínejte citlivě a pomalu, se základními erotickými pomůckami, které vám začátky usnadní.
S partnerem si vždy dohodněte přijatelné a nenuťte se nikdy do ničeho, co je pro vás nepříjemné. Špatné zkušenosti mohou napáchat škodu a odradit od dalšího zkoušení. V horších případech jsou špatně odvedené praktiky schopné způsobit zranění.