Nechte se také obdarovat! Flashlube CZ je na tuzemském trhu 5 let a rozdává dárky

Výhodný nákup aditiva do LPG

Už pátým rokem je automobilovým spotřebitelům k službám oficiální zastoupení Flashlube CZ pro Českou a Slovenskou republiku. U příležitosti pětiletého výročí si česká kancelář připomíná úspěšnou historii aditiv Flashlube ve světě i v česko-slovenském regionu. Souběžně s tím byla na webu www.MotorovaAditiva.cz na omezenou dobu zpřístupněna velká akční nabídka produktů Flashlube.

U zrodu motorových aditiv Flashlube stál petrochemický vědec Wolfgang Kleunner, který rozpoznal příčiny problému tzv. zaklepání ventilů (Valve Seat Recession) u vozidel s pohonem na ropný plyn. V roce 1979 v Melbourne (Austrálie) vyvinul originální aditivum Flashlube Valve Saver Fluid, kterým tento vážný problém motoru úspěšně vyřešil.

Kleunner si rovněž uvědomil, že zájem o pohon na LPG v následujících letech poroste, takže se produkci vlastních aditiv začal věnovat komplexněji. Na trh tak brzy uvedl také první podtlakovou dávkovací soupravu aditiva do motoru. Spotřebitelé už aditiva nemuseli dávkovat ručně, stačilo nainstalovat Kleunnerův dávkovač.

Wolfgang Kleunner

Od té doby se automobilový trh samozřejmě rozvinul. Automobily však při jízdě trpí stále stejnými nemocemi. Pří jízdě na bezolovnatý benzin dochází k nadměrnému zatížení a rychlejšímu opotřebování motoru. Motory ve vozidlech s pohonem na plyn LPG nebo CNG potřebují dodatečné domazávání. S vývojem paliv na trhu proto společnost Flashlube během let přišla například s čističem palivových trysek.

Vylepšení doznal také původní Kleunnerův dávkovač, takže v současnosti má Flashlube na trhu hned tři verze dávkovacích souprav s různými výhodami. Vlastním vědeckým výzkumem firma Flashlube vyvinula také motorová aditiva pro dieselové motory k promazávání v celoročním provozu i jako zábranu proti mrznutí nafty v mrazivém počasí.

Další související informace najdete v článku Historie Flashlube, který je publikován na webové adrese www.ochranamotoru.cz/flashlube-flash-lube-motorova-aditiva-historie.php.

Produkty Flashlube během let získaly řadu oborových ocenění a jsou používány ve více než 100 zemích po celém světě pro vozidla, plavidla, zemědělskou techniku i různá průmyslová zařízení. Motorová aditiva do LPG od společnosti Flashlube jsou také první na světě, jejichž účinnost byla testována v přímém provozu. Spotřebitelské testy renomovaného sdružení TÜV dokumentují chování vozidel nikoli v laboratoři, ale v reálném prostředí.

Další informace o vysoké účinnosti aditiv Flashlube najdete v naší rubrice se spotřebitelskými testy: www.ochranamotoru.cz/flashlube-ochrana-motoru-test-aditiva-lpg-cng-electronic-valve-saver-kit-valve-saver-kit-valve-saver-fluid.php.

Pokud vás zajímá historie, podívejte se také na náš článek Historie Flashlube. Zajímavé informace k minulosti vozidel poháněných plynem shromažďuje také portál www.SlapniNaPlyn.cz.

Další informace hledejte v tiskové místnosti: www.OchranaMotoru.cz/tz-aditiva-flashlube-cz

Verze pro tisk

2012-09-09 Flashlube CZ je na tuzemském trhu 5 let a rozdává dárky