Nejlevnější povinné ručení online

Nemáte povinné ručení nebo chcete ručení změnit?Tak čtěte pozorně tyto řádky.

Vám nabízí nejlevnější povinné ručení na osobní automobily,motocykly,nákladní vozidla a ostatní vozy.Cenovou nabídku snadno zjistíte pomocí kalkulátoru povinného ručení.Můžete také srovnat povinné ručení s nabídkami pojištění 12 konkurenčních pojišťoven.

Jako jediní na trhu s online povinným ručením nabízíme možnost srovnání nabídek povinného ručení i pro nákladní vozy a speciální vozidla. Do speciálních vozidel spadá například traktor, autobus, rolba, malotraktor nebo přípojný vozík.

Zákon o povinném ručení ukládá každému vlastníku tuzemského vozidla povinnost uzavřít pojistnou smlouvu o pojištění odpovědnosti. Každý majitel či uživatel motorového vozidla, který chce svůj vůz využívat na veřejných tuzemských komunikacích, musí být ze zákona pojištěn, tj. musí mít uzavřeno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla spíše známé pod pojmem povinné ručení. Z něj jsou potom hrazeny případné škody na majetku a zdraví.Povinné ručení je v dnešní době nezbytné. Každý provozovatel motorového vozidla stojí při jeho pořízení před nelehkým úkolem, jakým je správný výběr povinného ručení

Proč si vybrat právě naše povinné ručení?

Nabízíme jednoduché uzavření smlouvy online a výhodné podmínky smlouvy.Výhodou je také kalkulačka povinného ručení,která Vám ušetří čas a cestu na pobočku.Nabízíme bonusy za bezeškodní průběh.Veškerý servis a dotazy řešíme přes modrou linku nebo ICQ. Jsme důvěryhodní,máme certifikaci APEK a spoustu spokojených zákazníků.