Nejúspěšnější ochranné pracovní brýle se vrací na trh

Ochranné pracovní brýle značky uvex astrospec jsou určitě nejúspěšnějšími brýlemi, které kdy byly na trhu. Prodalo se jich více než 50 milionů kusů.

V současné době se brýle uvex astrospec po malých úpravách opět vrací na trh. Současné brýle jsou kombinací klasického designu astrospec s rysy moderních brýlí.

Nové ochranné pracovní brýle uvex astrospec si zachovaly charakteristický tvar přední části a všechny prvky, které zaručovaly pohodlné nošení pro všechny tvary obličeje. Kombinace tvrdých a měkkých částí opět zajišťuje bezpečné uchycení bez tlakových bodů. Třístupňový sklon straniček umožňuje perfektní polohu brýlí pro všechny tvary obličeje a antiskluzové komponenty na koncích straniček brání sklouzávání brýlí.

Panoramatický polykarbonátový zorník má vestavěné boční krytí očí uživatele. Velké zorné pole s plochým zaoblením poskytuje optimální kvalitu vidění. Osvědčené povrchové úpravy uvex chrání před zamlžením a poškrábáním. Pohodlí pro oči zajišťuje také kvalitní větrání a celková konstrukce brýlí zabraňuje přímému vniknutí kapalin do oblasti očí.

Pokud musí pracovník po celou pracovní dobu používat ochranné pracovní pomůcky, které jsou nepohodlné a obtěžují jej, pracovní pohoda a také pracovní výkon tohoto zaměstnance se samozřejmě snižují. Cílem vývojových pracovníků navrhujících ochranné pracovní pomůcky je, aby jimi navržené pomůcky nejen dobře plnily svoji funkci ochrany zdraví, ale aby navíc poskytovaly každému zaměstnanci takový komfort nošení, který by jej v ničem neomezoval a vůbec neobtěžoval.

Dodavatelem brýlí uvex astrospec a kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek značky UVEX v České republice je společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.

http://www.uvex-safety.cz/cz/produkty/ochrana-zraku/vyhody-produktu/

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/clanky/

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/clanky/nejuspesnejsi-ochranne-pracovni-bryle-se-vraci-na-trh/