Neváhejte a vybírejte sprchové vaničky Huppe

Sprchové vaničky Huppe – design bez příměsí. Tato sprchová vanička, jejíž tvar byl zredukován na to nejpodstatnější, je v sériovém provedení vybavena protiskluzovou úpravou. Neobvykle plochý vzhled spojený s decentní prohlubní v oblasti sprchy dodává sprše charakter výjimečnosti. Huppe nabízí řadu možností instalace – od zvýšené polohy, až po montáž přímo na podlahu.

sprchové vaničky Huppe

Kvalitní sprchové vaničky Huppe na míru

Sprchové vaničky Huppe – inovace na míru. Na míru zhotovená sprchová vanička pro montáž přímo na podlahu. Optimální řešení pro váš sprchový prostor. Povrch příjemný na dotyk. Bezbariérový přechod. Materiály působí jako akumulátor tepla a zároveň tlumí zvuky. Vysoká a trvalá tvarová stálost. Realizace velkých a individuálních prostorů pro sprchování. Ideální pro renovaci starých staveb vzhledem k malé stavební výšce a nově vyvinutému odtokovému systému. Jednoduchá montáž, žádný dodatečný podstavec sprchové vaničky již není zapotřebí.  Sprchové vaničky Huppe – design bez příměsí. Tato sprchová vanička, jejíž tvar byl zredukován na to nejpodstatnější, je v sériovém provedení vybavena protiskluzovou úpravou. Neobvykle plochý vzhled spojený s decentní prohlubní v oblasti sprchy dodává sprše charakter výjimečnosti. Huppe Purano nabízí řadu možností instalace – od zvýšené polohy, až po montáž přímo na podlahu.

Nabízíme jednoduchou montáž sprchových vaniček Huppe

Nabízíme Vám nejenom zboží od renomovaného výrobce, který se zabývá výrobou  sprchových vaniček Huppe již od 60. let, ale především širokou paletu nadstandardních služeb – Odborné poradenství při řešení standardních či atypických koutů na míru s dopravou po celé ČR Zdarma a dále také zajišťujeme autorizovanou montáž zkušenými Huppe techniky.