Nokia C5-03: Za málo peněz hodně muziky

Nokia je v současné době největším výrobcem mobilních telefonů na světě. Aby svoji pozici leadera trhu udržela, musí přicházet neustále s novými a novými inovovanými produkty. To je – jak asi sami uznáte – úkol ne zcela jednoduchý. Nokii se to ale daří a model Nokia C5-03 je toho jasným a hmatatelným důkazem.

Nokia C5-03 je lehký a velice kompaktní mobilní telefon. Tento chytrý telefon má oproti svým konkurentům řadu výhod. Asi tou nejdůležitější z nich je skutečnost, že se jedná o velice levný telefon. V českých eshopech lze tento skvělý smartphone koupit za cenu okolo 3 000 Kč, což je rozhodně férová cena. Kde koupit mobil Nokia C5-03 nejlevněji se dozvíte zde.

Další podstatnou výhodou mobilu Nokia C5-03 je navigace. Telefon totiž obsahuje navigační software Nokia Maps, což je skvělá navigace, která funguje i offline (bez nutnosti přístupu na internet) a je doživotně zdarma. S navigací Nokia Maps můžete vyrazit prakticky kamkoliv do celého světa, protože z Ovi Store si můžete kdykoliv dostahovat mapy pro snad všechny země světa.

Pokud Vás zajímá jak je na tom Nokia C5-03 s uživatelským rozhraním, pak věztě, že tento mobilní přístroj funguje na operačním systému Symbian S60. Faktem je, že tento OS dnes již určitě nepatří mezi ty nejmodernější. Na druhou stranu se jedná o poměrně jednoduchý a použitelný OS, který je navíc docela intuitivní.

Tak tohle byla taková malá recenze mobilu Nokia C5-03. Suma sumárum lze říci, že Nokia C5-03 je nadpruměrný smartphone za rozumnou cenu.