Nová metoda hubnutí – zmražení tukových buněk

Každá hubnoucí metoda se soustředí na masáž lymfatických cest. Stejně tak Kryolipolýza, tedy liposukce zmražením, se soustřeďuje, jak dostat „rozpuštěné“ tukové buňky do lymfatického systému, odkud odcházejí z těla ven. Každý z nás určitě snil o tom, aby měl dokonale krásnou postavu bez větší námahy. Sen převedla ve skutečnost právě kryolipolíza, díky které můžete příjemně relaxovat a během 3 až 4 týdnů je patrný úbytek, až o 25%. Správný kosmetický salón vám poradí a připraví s vámi individuální hubnoucí plán i termíny jednotlivých procedur. Samozřejmostí je, že s vámi také proberou váš zdravotní stav. Většinou se nabízí více možností a metod hubnutí. Správnou kombinací dosáhnete zaručeného výsledku.

Pro koho je kryolipolýza vhodná?

Liposukce zmražením je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže. Samozřejmě pro každého, kdo má problémy s váhou a tukovými polštářky na těle. Nadváha by však neměla být vyšší než patnáct kilogramů. Pokud neočekáváte výsledek ihned a nejste ochotni držet diety, určitě budete s výsledkem spokojeni. Výhodou je, že tato procedura eliminuje nežádoucí jojo efekt. Samozřejmě existuje pár doporučení, díky kterým bude hubnutí ještě lepší. Rozhodně ale nemusíte od základu měnit váš život. Bohatě stačí, když místo cesty autem zvolíte krátkou procházku. Do jídelníčku zařadíte více zeleniny, ryb, mléčných výrobků a budete pravidelně dodržovat pitný režim. Zvládnete-li tuto menší a mnohdy příjemnou změnu, již nikdy se tukové polštáře nevrátí a vaše postava bude dokonalá.

Cvičíte, zdravě jíte a stejně nic nezabírá?

Pokud naopak trávíte v posilovně hodně času, máte upravený jídelníček, vyhýbáte se sladkému a všeobecně na sobě hodně pracujete, jistě očekáváte kýžený výsledek. Co když se ale snížení váhy a přebytečných centimetrů stále nedaří? Novou neinvazivní metodou, která v těchto případech pomůže je laserová lipolýza.  Ta umožní efektivní modelaci problematických partií jako je břicho, stehna, zadeček, boky a paže. Jedná se o pohodlnější variantu klasické liposukce. Na rozdíl od té, je laserová lipolýza bezbolestná, bez otoků, modřin a bez pozdější nutné rekonvalescence na nemocničním lůžku. Vše probíhá v naprostém pohodlí jako třeba obyčejná návštěva kosmetiky. Za pomoci nízkoúrovňového laseru, který stimuluje tukové buňky tak, že začnou zkapalňovat tuk obsažený uvnitř sebe, dochází ke snižování obvodu problematických partií.  Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do tzv. mezibuněčného prostoru. Odtud potom do lymfatického systému, ze kterého přirozenou cestou odchází ven z těla. Není tedy nic jednoduššího, než skloubit příjemné cvičení, pohyb a zdravé jídlo s menším kosmetickým zákrokem, díky kterému docílíte vytouženého výsledku.