Odtahová služba Třebíč

Odtahové a vyprošťovací služby

Odtahová služba Auto Lukášek sídlí v Třebíči, služby poskytujeme nejefektivněji a nejrychleji právě v okolí Třebíče a Brna. Rychlý spolehlivý odtah osobních vozidel, ale i dodávek, lodí nebo motocyklů jsme schopni zajistit v rámci ČR i po celé Evropské unii. Máme k dispozici spolehlivou vyprošťovací techniku i zkušený tým profesionálně vyškolených pracovníků.

ODTAHY – NON STOP LINKA: 603 167 167

Pojištění a odtah zdarma

V případě autonehody, kterou jste nezavinili – tzn. jste poškozená strana, vám vaše pojišťovna na základě faktury odtahové služby proplatí. S vyřizováním nutných náležitostí s pojišťovnou si nemusíte dělat starosti, pojistnou událost vyřídíme za vás.

Odtahem to nekončí

Díky vlastní autopůjčovně a vlastnímu autoservisu jsme schopni vám poskytnout všechny služby, které budete v případě nehody nebo poruchy vašeho auta potřebovat. Autopůjčovna Lukášek patří mezi největší půjčovny aut na Vysočině, obratem jsme schopni přistavit vám náhradní vozidlo s výbavou odpovídající vašim požadavkům, v případě nutnosti dlouhodobějšího pronájmu poskytujeme slevy. Půjčit si můžete osobní vozy různých tříd, od ekonomických, až po reprezentativní modely značek BMW nebo Škoda Superb, devítimístné osobní vozy, ale i nákladní a užitková auta.

Servis a opravy vozidel. Pokud to bude možné, opravíme vaše porouchané vozidlo na místě. V případě, že oprava na místě nebude možná, odtáhneme váš vůz do servisu, kde ho naši profesionální mechanici uvedou do původního stavu.

Kontakt na odtahovku mějte vždy u sebe

Nikdy nevíte kdy a kde se vám auto porouchá. V kritické chvíli nemusíte mít přístup k internetu, kde byste mohli potřebné informace zjistit, a potřebujete rychle jednat. Odtahová služba Lukášek – Třebíč je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně státních nebo vánočních svátků, kdykoli.

V případě potřeby volejte NON STOP linku 603 167 167.