Odvoz odpadu Praha a okolí

odvoz odpadu PrahaOdvoz odpadu Praha

Odpad Praha

Také máte rádi ve své obci, části Prahy, tam kde bydlíte, tam kam chodíte na procházky čisto? Pořádek, čisté ulice, přírodní les, průzračný potok, řeku, ale sami určitě víte o nějaké černé skládce, o hromadě suti ze stavby navezené nelegálně do lesa, o komunálním nepořádku roztahaném bezdomovci i o odpadu ze zahrad, ten také nepatří na veřejné prostranství! Také vás to štve ten nepořádek, který je na mnoha místech a nikdo s tím nic nedělá!?  Štvou vás ty nezodpovědní lidé, kteří nedbají na okolí, jen aby ušetřili pár kroků k popelnici, pár kroků za specializovanou firmu na likvidaci odpadu. My Odvoz odpadu Praha a okolí rádi zajistíme.

Odvoz odpadu Praha

Černé skládky, zaneřáděné okolí, znečištěný potok, hromady suti, či zahradního odpadu na veřejném prostranství nahlaste na obecní úřad, či polici. Nebo se domluvte s přáteli, rodinou a sousedy a odpad nechte odvézt. Již do necelých dvou hodin jsme schopni přivézt vám kontejner a zajistit odvoz odpadu Praha a z jejího okolí.

-    Do 1,5 hodiny dokážeme přivézt kontejner na odpad od přijetí objednávky.

-    Vlastníme a splňujeme veškerá povolení k nakládání s odpady.

-    Na vyžádání vydáme zákazníkovi tzv. “potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění“ zpravidla potřebné pro kolaudační rozhodnutí.

-    Na odvoz odpadu Praha máme moderní, špičkovou, výkonnou techniku.

-    Jsme schopni odvézt jakékoliv množství odpadu.

-    Objednávky přijímáme  jak pro velké organizace, tak i pro soukromé osoby.

-    Na vybrané části Prahy 5  poskytujeme slevy.

Odvoz odpadu Praha zajistíme profesionálně! Levně, zodpovědně. Ručně, či se strojním  nakladačem. Alespoň vy buďte zodpovědný ke svému okolí a hned uvidíte, že budete mít po dobrém činu výborný pocit. A kdykoliv půjdete okolo, místo zamračeného obličeje se budete usmívat. Dbejte na pořádek ve svém okolí.

Odvoz odpadu Praha je tu pro Vás.