Opravdu obsáhlý výběr kvalitní autokosmetiky

Dbáte o svého motorového miláčka se vší parádou? Používáte jen kvalitní a spolehlivé prostředky, které nepoškodí autolak? Musí také odstranit i odolné nečistoty? To vše s ochranou životního prostředí? Tak to vám doporučujeme e-shop společnosti IMPEX Trading Miloš Poživil. Zde naleznete kvalitní autokosmetiku NERTA. Tato autokosmetika je od belgického výrobce, který na těchto produktech pracoval více jak 40 let.

Autokosmetika dle vašeho přání

Vyberte si z katalogu autokosmetiky NERTA vše, co potřebujete. Vybírat si můžete autokosmetiku pro bezkontaktní mytí, ruční či pěnové mytí. Dále vám nabízíme prostředky na čištění disků, odstranění hmyzu, voskování, čištění autoskel. Pořídit si můžete i výrobky na čištění interiérů, portálové mycí linky a mnoho dalších.

Již prověřená autokosmetika

Autokosmetika NERTA a další čistící chemie je od předního belgického výrobce. Jeho produkty jsme vyzkoušeli již v roce 1994. Při testování vzorků jsme zjistili, že jsou výsledky opravdu perfektní. Začali jsme jednat a zajistili si výhradní zastoupení v ČR. Naše nabídka produktů je opravdu pestrá a obsáhlá. Dejte zelenou např. odstraňovačům hmyzu. Dopřejte si špičkové produkty po celé ČR. Obraťte se na nás, na IMPEX TRADING Miloš Poživil.