Pamětní mince – dárek i vzpomínka

Určitě jste se někdy setkali s upomínkovým předmětem ve tvaru pamětní mince. Můžeme se s nimi setkat na mnoha místech. Například na hradech nebo na nejrůznějších kulturních akcích. Možná vás přitom napadla otázka, kde se takové mince či pamětní medaile vyrábějí. Jedná se o tovární, tedy strojovou výrobu nebo je to ruční ražba mincí a medailí?

V některých případech se jedná o strojovou výrobu, v jiných o výrobu ruční. Způsobem jehož si téměř všichni cení mnohem více je ruční způsob výroby pamětních mincí a pamětních medailí.V případech, kdy je potřeba zhotovit velké kvantum mincí nebo medailí se zase osvědčí strojová výroba.

A právě ruční i strojovou výrobou mincí se zabývá RAŽBA.CZ. Pokud patříte k lidem, kteří si potřebují nechat vytvořit pamětní mince či medaile, ať už jako upomínkový nebo reklamní předmět, obraťte se na firmu RAŽBA.CZ. Jedná se o společnost, která se na tomto trhu pohybuje již dvacet let, během kterých získala nejen obrovské zkušenosti, ale také desítky významných a spokojených klientů.

Firma RAŽBA.CZ je schopna pro vás realizovat vaši objednávku od grafického návrhu až po finální výrobu, a to, jak již bylo zmíněno, buď stojní nebo ruční. Navíc firma nabízí i jiné doplňkové služby,  jako je například prezentace výroby mincí v historických kostýmech a podobně.