Plastická chirurgie Praha

Brandeis Clinic je klinika plastické chirurgie Praha. Jejím cílem je pomoci svým zákazníkům, aby se cítili dobře. Klika plastické chirurgie Praha Brandeis Clinic je vybavena unikátním přístrojovým vybavením i špičkovým týmem lékařů.
Nabídka služeb Brandeis Clinic je rozsáhlá a zahrnuje všechna současná nejžádanější ošetření estetické medicíny. Klinika si zakládá na pečlivém individuálním přístupu ke každému klientovi a poskytuje mu komplexní péči od začátku až do konce léčení. Zájemci si mohou vybírat ze služeb plastické chirurgie, liposukce, korektivní a laserové dermatologie, estetické stomatologie a preventivní medicíny.

Plastická chirurgie

Brandeis Clinic nabízí 15 různých druhů metod ke zkrášlení těla. Mezi nejpopulárnější zákroky plastické chirurgie patří plastika prsou, plastika nosu a plastika břicha. Plastická chirurgie Praha vám pomůže dosáhnout vašeho cíle.

Liposukce

Jeden z nejčastěji prováděných zákroků v oboru estetické medicíny je odstranění nadbytečného tuku. Brandeis Clinic nabízí šetrnou a zároveň vysoce účinnou liposukci unikátním laserem SlimLipo.

Estetická stomatologie

Perfektní a zářivý usměv je dnes pro většinu populace velmi důležitý. Díky komplexní stomatologické péči kliniky můžete využít například služby bělení zubů a mít usměv jaký jste vždy chtěli. Využijte i vy služby estetické stomatologie.
Brandeis Clinic sídlí v historickém centru města Prahy. Budovu kliniky najde v Králodvorské ulici na Starém městě v domu U Modré růže.