Podlehněte fantazii a pořiďte si přírodní kosmetiku mrtvé moře

Kosmetika mrtvé moře

Kosmetika mrtvé moře

Objevte poklad ukrytý na dně hlubin a poskytněte pokožce svého těla zcela unikátní péči bohatou na ozdravné minerály jako jsou například hořčík, draslík, vápník a bróm. Přírodní   kosmetika mrtvé moře nabízí účinnou péči, ale stejně tak příjemnou a lehkou vůni, která Vás při sprchování, či koupeli omámí. Trpíte-li na nejrůznější kožní změny a máte-li zvláště přecitlivělou pokožku, oceníte přísun těchto blahodárných látek díky kosmetice mrtvé moře, kůže přestane nepříjemně a bolestivě pnout, praskat a svědit. Tato volba je vhodná pro ženy i muže, ale i pro děti, které pokožka trápí. Nabízíme Vám kompletní péči o pokožku celého těla v podobě sprchového gelu a šamponu a následné péči díky tělovému mléku.   Kosmetika mrtvé moře se stala velmi oblíbenou přírodní metodou pro relaxaci a celkové zklidnění těla, ale i ducha. Využijte její blahodárné účinky i Vy!

Kosmetika Body Basic se již po 10 let stará o jemnou a citlivou pokožku celého těla, není testována na zvířatech a je vyráběna tradičními postupy z přírodních výtažků. Mezi velmi oblíbené patří především kosmetika s minerály ze dna Mrtvého moře, která jsou v přírodní kosmetice Body Basic využívány především pro své unikátní regenerační účinky, které zklidňují podrážděnou pokožku.

Přírodní kosmetika nyní za výhodné ceny!

V naší   kosmetice mrtvé moře naleznete vše co je potřeba o správnou péči Vašeho těla, jako jsou šampony na vlasy, sprchové gely, či mléko po koupeli na ruce i tělo.

Šampón s minerály z mrtvého moře

Jemný vlasový šampon s minerály ze dna Mrtvého moře, které jsou v přírodní kosmetice Body Basics využívány pro své unikátní regenerační účinky, zklidní podrážděnou pokožku hlavy a ozdraví vlasy. Je vhodný pro časté mytí vlasů.