Podlehněte fantazii a pořiďte si přírodní koupelové soli a oleje

Koupelové soli a oleje

Koupelové soli a oleje

Každodenní stres a nepříznivé okolní vlivy se projevují jak po psychické, tak fyzické stránce člověka. Teplá koupel se jako mávnutím kouzelného proutku může proměnit díky   koupelovým solím a olejům v nevšední ozdravnou lázeň, které pohladí tělo i mysl. Blahodárné přírodní ingredience obsažené v koupelových solích a olejích Body Basics umí zvláčnit a zregenerovat namáhanou pokožku celého těla. Dopřejte tělu jedinečný zážitek a vyberte si z nepřeberného množství úžasných ovocných a květinových vůní   koupelových solí a olejů a uvidíte, jak budete po takové koupeli odpočatí a uvolnění.

Koupelové soli

Proměňte všední koupel v jedinečnou ozdravnou lázeň. Blahodárné ingredience obsažené v těchto   koupelových solích a olejích umí zvláčnit a zregenerovat namáhanou pokožku těla. Vybrat si můžete z nepřeberného množství úžasných ovocných a květinových vůní.

Máslové šumivé sole a olejové perly

Stanou se zcela výjimečnou přísadou do ozdravné lázně i úžasně voňavým doplňkem ve vaší koupelně. Stačí je jen umístit na dekorativní misku na poličku a přidat je do koupele v případě, že vy i vaše tělo potřebují důkladně zregenerovat.