Podzimní a softshellové bundy již od 490 Kč!

Podzimní bundy

Podzimní bundy

Podzimní bundy jsou nejpraktičtějším kusem oděvu, který nesmí chybět v žádném šatníku. Oceníte je hlavně na podzim, kdy funkční vlastnosti zkouší těžce předvídatelné počasí. Na softshellové   podzimní bundy se ale můžete spolehnout i v deštivém létě či chladnějším podzimu. Větrovky a lehčí bundy zase oceníte na cestách, letní dovolené, na kolech či na výletě do přírody. Žádný rozmar počasí už vás nepřipraví o vaše pohodlí a vy si můžete v klidu vychutnat váš volný čas. Podzimní bundy můžete na našem eshopu vybírat z mnoha kvalitních značek a především designových, atraktivních modelů. Technicky propracované kousky oceníte i při každodenním nošení.

Dámské podzimní bundy

Hledáte nové sportovní oblečení? Dámské podzimní bundy jsou velmi oblíbenou variantou. Nosit se dají prakticky po celý rok, užijete je v chladnějších letních dnech, na jaře a na podzim pak maximálně plní svoji úlohu a v teplých zimních dnech přijdou také vhod. Vybrat si můžete ze široké nabídky nejrůznějších modelů. Dámské   podzimní bundy mají na našem eshopu zastoupení převážně od značky Crackonosh, ale najdete zde i modely od Trimm, nebo Woox. Špičkové propracované modely a mnoho barevných variant i designových potisků je Vám k dispozici v široké škále velikostí. Vybírat můžete z modelů s atraktivními cenami již od 490 Kč! Dámské podzimní bundy se dají využít k běžnému nošení, ale i ke sportovním výkonům a dalším outdoorovým aktivitám.

Pánské podzimní bundy

Pokud si chcete užít naplno outdoorové aktivity všeho druhu, je velmi důležité cítit se pohodlně a svobodně. Pánské podzimní bundy ověřených značek Trimm a Crackonosh vám zajistí potřebný komfort za každého počasí. Vyberte si ze široké škály nabízených designů, střihů či parametrů. Zatímco softshellové, pánské   podzimní bundy jsou vhodné zejména v sezóně jaro – podzim, a to díky voděodolnosti a větruvzdornosti, větrovky, šusťákovky a bundy z lehkého softshellu se pro vás stanou praktickým doplňkem při provozování letních outdoorových aktivit jako je turistika, cykloturistika, vodáctví, geocaching a mnohé další. Pánské podzimní bundy si můžete vybírat z pohodlí vašeho domova za atraktivní ceny.