Pomoc s dluhy

Dlužníků v ČR stále přibývá, každý třetí Čech dluží, a po splatnosti jsou půjčky za více než 40 miliard. Velké dluhy jsou nejčastěji tvořeny smluvními pokutami, náklady na vymáhání dluhů a úroky z prodlení. Nejen celková výše dluhů způsobuje problémy splácet ale také množství dluhů, tudíž 10 až 15 různých závazků na člověka.
Účinným řešením této situace je oddlužení pomocí tzv. insolvence, kterou se natrvalo zbavíte dluhů. Oddlužení je proces, během kterého vám nenarůstají úroky, nemůže na vás exekutor a dluh splácíte předem stanovenými splátkami. Přidělený insolvenční správce pak rozděluje peníze mezi věřitele. V případě, že během 5 let splatíte alespoň 30 % vašich dluhů, budete od nich kompletně osvobozeni.
Společnost Logicall Logicall se již několik let se věnuje zadluženosti domácností v ČR a způsobem, jak jí řešit a pomoci tak lidem z obtížné finanční situace. Není důležité, jak je váš dluh vysoký ale vždy to znamená problém, proto je důležité postavit se vzniklým finančním potížím čelem a kontaktovat vhodnou společnost např. Denbezdluhu.cz Den bez dluhů , která vám v této věci pomůže.
Určitě mnoho z vás již zažilo tu beznaděj a stres a navyšování sumy, kterou musíte zaplatit ale netušíte jak. Avšak tato situace řešení má, můžete se zbavit svých dluhů bez zbytečných tahanic, stresu a nejistoty. Svěřte váš problém odborníkům a nebudete se už muset bát, co přinese další den. Firma Logicall využívá svých zkušeností při řešení vztahu mezi dlužníky a věřiteli ke spokojenosti obou stran. Neutíkejte před problémy, které se dají řešit, je třeba být vždy o krok napřed, naše společnost není vaším nepřítelem, naopak se snaží pro vás udělat vše Co uděláme , co se v rámci práva udělat dá.
Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme, protože Den bez dluhů znamená život bez dluhů!