Povinné ručení kalkulačka online

Povinné ručení, nebo-li pojištění odpovědnosti z provozu vozidla musí mít sjednáno každý majitel vozidla. V případě, že nebude mít povinné ručení sjednáno, hrozí mu desetitisícová pokuta a v případě nehody bude škody způsobené platit z vlastních peněz. Povinné ručení za Vás uhradí škody způsobené třetí osobě při autonehodě vzniklé Vaší vinou. Pozor!
V některých případech může zpětně pojišťovna požadovat uhrazenou škodu po pojištěném – viz § 10 výše uvedeného zákona. (např. v případě, že se řidič odmítne podrobit na výzvu příslušníka Policie ČR dechové zkoušce na přítomnost alkoholu nebo jiné omamné nebo psychotropní látky nebo léku označeného zákazem řídit motorové vozidlo

Každý rok cena zákonného pojištění vozidel narostla až cca o 10% za rok. Protože existuje více než 10 pojišťoven na trhu s mnoha variantami produktu povinné ručení existuje fakt, že jeden individuální klient má k dispozici na výběr z desítek tisíc kombinací a variant povinného ručení ze kterých si může vybrat.

Jak však takové nejlevnější povinné ručení najít?! Proto vznikly a existují online kalkulačky povinného ručení, kde si po zadání několika jednoduchých údajů, které najdete ve velkém technickém průkaze, případně ve vašem občanském průkaze, můžete najít z několika variant nabídek povinného ručení od různých pojiš´toven opravdu to nejlevnější.Vše Vám zabere jen pár minut,ušetří čas strávený na jednotlivých pobočkách a ušetří peníze. Neváhejte a vyzkoušejte naší přesnou kalkulačku právě teď a ušetřete tisíce na povinném ručení, pomocí online srovnání pojišťoven na jednom místě.