Povinné ručení kalkulátor online

U nás najdete nejlevnější povinné ručení na českém trhu.Nabízíme pojištění osobních automobilů,motocyklů,nákladních vozidel a ostatních vozů,například traktorů,autobusů,roleb nebo přípojných vozíků.

Cenu si snadno spočítáte pomocí kalkulačky povinného ručení,do které uvedete údaje o vozidle,údaje o pojistníkovi,smluvní údaje a kontaktní údaje.Nabídku si porovnáte s ostatními 12 nabídkami pojišťoven.Vše si vyřídíte snadno a online.Ušetří Vám to čas a cestu na pobočku.Veškeré dotazy Vám zodpovíme na modré lince,skypu nebo ICQ.Můžete si nás také najít na Facebooku nebo Twitteru.Jsme nositelem certifikátu APEK a máme spoustu spokojených zákazníků.

Každý majitel či uživatel motorového vozidla, který chce svůj vůz využívat na veřejných tuzemských komunikacích, musí být ze zákona pojištěn. Pojištění odpovědnosti kryje riziko škod, které způsobíte třetí osobě či osobám při provozu vozidla.

Pozor! Nevztahuje se na škodu vzniklou na vašem vozidle, kterou způsobíte vlastním zaviněním. Pro krytí těchto škod se používá havarijní pojištění. Pokud máme sjednáno povinné ručení a určenou jeho cenu, ještě nemáme jistotu, že budeme mít možnost využít plnění pojistky v případě škodní události. Pojistitel totiž v případě povinného ručení nehradí všechny pojistné události.