Povinné ručení online srovnání

Povinné ručení je ze zákona nařízené pojištění vozidla,které platí škody na majetku a zdraví způsobené pojištěným vozidlem.Nevztahuje se na škodu vzniklou na vašem vozidle, kterou způsobíte vlastním zaviněním.

Pro krytí těchto škod se používá havarijní pojištění.

Pojištění vozidla kryje riziko škod,způsobené třetí osobě či osobám při provozu vozidla. Zatímco se do konce roku 2008 na území ČR povinné ručení prokazovalo samostatným dokladem o pojištění, které vydával pojistitel, od 1. ledna 2009 je jediným platným dokladem povinném ručení pouze Zelená karta. Zelená karta je mezinárodní doklad o pojištění, který platí téměř ve všech státech Evropy.

Pomocí kalkulátoru povinného ručení si snadno a rychle spočítáte kolik Vás bude pojištění stát.Porovnáte si nabídky 12 ostatních pojišťoven.Vše si vyřídíte jednoduše a online,pokud budete mít s nějaký problém,rádi Vám poradíme na modré lince,skypu nebo ICQ.

Jako jediní na trhu s online povinným ručením nabízíme srovnání nabídek povinného ručení i pro nákladní vozy a speciální vozidla. Do speciálních vozidel spadá například traktor, autobus, rolba, malotraktor nebo přípojný vozík.

Jsme hrdým nositelem certifikátu APEK. Certifikované portály zaručují svým zákazníkům jistotu bezproblémového a bezpečného nakupování, což dokládá i zařazení Certifikátu APEK do vládního programu Česká kvalita.