Povinné ručení uzavření online

Sjednejte si nejlevnější povinné ručení na českém trhu.Nabízíme pojištění osobních automobilů a motocyklů. Jako jediní na trhu s online povinným ručením nabízíme možnost srovnání nabídek povinného ručení i pro nákladní vozy a speciální vozidla. Do speciálních vozidel spadá například traktor, autobus, rolba, malotraktor nebo přípojný vozík.

Cenu si snadno spočítáte pomocí kalkulátoru povinného ručení a porovnáte naší nabídku s ostatními 12 pojišťovnami.

Vše jednoduše a online.Pokud si s něčím nebudete vědět rady,poradíme Vám na modré lince,skypu nebo ICQ.

V dnešní době patří zákonné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla (zkráceně označované jako povinné ručení) k nejčastěji využívaným produktům na trhu s pojištěním

Rozdíl v cenách povinného ručení pojišťoven v ČR se mohou výrazně lišit, proto je nutné zohlednit základní parametry, které určují výslednou cenu povinného ručení.Mezi parametry určující cenu patří: výkon motoru (vyšší výkon v kW značí obvykle vyšší cenu pojistného), objem válců, hmotnost vozidla, rok výroby motorového vozidla a druh (například osobní, nákladní atd.)

Dalšími faktory, které ovlivňují cenu pojištění, jsou věk a místo bydliště provozovatele nebo řidiče vozidla, stejně jako kvalita řidiče. Kvalita a spolehlivost řidiče jsou obvykle vyjadřovány prostřednictvím tzv. “bezeškodného průběhu” (délka řízení bez nehod a škodních událostí).