Praktické i komfortní užitkové vozy Iveco

Zaujaly vás služby společnosti AUTO HELUS s.r.o. Nabízíme vám dodávky a užitkové vozy značek Iveco a Avia. Pořiďte si do firmy vůz, na který se můžete spolehnout. Využijte našeho prodeje, přesvědčit vás může i certifikát ISO 9001, který hrdě vlastníme. Myslete na svůj náklad, s našimi vozy ho bez problémů dopravíte na místo určení.

Líbí se vám dodávky a užitkové vozy Iveco? U nás naleznete nejen nové vozy Iveco, ale i náhradní díly. Poskytujeme i možnost uzavření rámcové smlouvy o odběru náhradních dílů. Mezi naše služby patří i autorizovaný servis. Využijte i naší Servisní smlouvy. Jedině tak budete mít ty nejvýhodnější podmínky. Dopřejte si služby profesionálů.

Iveco EuroCargo pro vaše podnikání

Specializujete se na dálkovou dopravu? Nebo sháníte užitkový vůz do oblasti stavebnictví? Tak to vám doporučujeme užitkové vozy Iveco EuroCargo. Potěší vás jejich komfort i praktičnost. Velkou výhodou je i variabilita, kterou máte u nástavby, provedení vozu a úložné plochy. Vyberte si vůz Iveco Eurocargo ve standardní výbavě. Součástí vozu budou kotoučové brzdy, čtyřválcový či šestiválcový motor Tector. Pokud poptáváte moderní vůz, který bude mít nízkou spotřebu. Neváhejte a pořiďte si užitkový vůz Iveco EuroCargo.