Prasátko Peppa – animovaný seriál, který si zamilují všechny děti

Animovaných seriálů je v dnešní době víc než dost, ale jen setina z nich je primárně určena pro děti v předškolním věku. To ale rozhodně není případ animovaného seriálu Prasátko Peppa, který se do podvědomí dětí dostal hlavně prostřednictvím České televize, kde byl pravidelně vysílán. Dnes je možné díly sledovat pouze prostřednictvím internetu, kde mimo jiné najdete i některé nové díly ze série oblíbených pohádek o Peppě a její rodině. Prasatkopepa.com Vám přináší ty nejlepší a nejnovější díly, které jsou aktuálně v češtině dostupné.

Pro ty, kdo Prasátko Peppa ještě neznají

Pokud se Vám animovaný seriál ještě nedostal pod ruku, je na čase si jej násležitě představit. Příběhy jsou vyprávěním o malém prasátku Peppě – nenechejte se zmýlit chlapeckým jménem, protože Peppa je ve skutečnosti dívka, jejím bratříčkovi Tomovi a jejich společných rodičích prasátkách. Seriál se zaměřuje na příběhy z jejich života, který není o nic jiný, než životy nás všech. I prasátka totiž musí chodit do školy, musí nakupovat, jezdit autem nebo chodit do práce. Životy prasátek se tak výrazně prolínají i do našich běžných životů a rozhodně nejsou nijak nudné. Právě naopak. I dospívající Pepina zažívá během všedních dní pěkně krušné chvíle nebo naopak radosti, které pramení hlavně z času stráveného se svým bráškou a ostatními kamarády z říše zvířátek.

Každý díl seriálu Prasátko Peppa se věnuje některému životnímu a klíčovému okamžiku zejména v životě Pepiny a jejího bratříčka Toma. PrasátkoPepa.com jsou stránky, které se věnují primárně tomuto animovanému seriálu a kromě různých nových i starších dílů zde lze narazit i na různé zajímavosti nebo dokonce dětské online hry Prasátko Peppa. Výjimkou ale nejsou ani informace o hračkách pro děti nebo stručný popis jednotlivých dílů. Vaše děti se tak mohou plně ponořit do trošku jiného světa, ve kterém se objevují výhradně animovaná zvířátka a sami uvidíte, že vždy to nejsou jen prasátka. Například ve školce, kterou Pepina v několika dílech navštíví, se děti setkají i s paní učitelkou Gazelou nebo ovečkou Zuzkou, která je nejlepší kamarádkou Pepiny.