Přepravíme vám zboží bez problémů a včas

Doporučujeme vám profesionálního partnera na přepravu, logistiku a skladování. Využijte služby české společnosti Zdemar Ústí nad Labem. Vsaďte na bezkonkurenční kamionovou dopravu. Vlastníme moderní a rozsáhlý vozový park, na který se můžete spolehnout. Bezpečně tak dopravíme materiál a další zboží do cílové místa.

Využijte mezinárodní dopravu a přepravu

Je tomu již mnoho let, co vám nabízíme mezinárodní kamionovou dopravu a přepravu. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a poznatků z cest. Tak víme, jak má správná kamionová doprava vypadat. Dopřejte rychlé, efektivní a ekonomické trasy. To vše za ceny, které u konkurence neuvidíte. Poskytujeme vám dopravu a přepravu paletovaného, kusového, tekutého a nadměrného zboží.

Profesionální služby naší společnosti vám jsou plně k dispozici. Hravě si poradíme s dopravou a přepravou jakéhokoliv materiálu. Zvolit si můžete přepravu hutního, sklářského, stavebního či zemědělského a jiného materiálu. Vše děláme dle přísným norem certifikátů HACCP a GMB B4.1. Ty zaručují nezávadnost převážených potravin a pokrmů. Prvotřídní servis je pro nás samozřejmostí. Obraťte se na nás, jsme odborníci v oboru dopravy a přepravy.