Přestavba na LPG

Provádíme montáže vozidel na pohon LPG. Pracujeme s moderní technologií, značkovými komponenty a naši zkušení technici jsou zárukou kvalitně odvedené přestavby na LPG, svěřte svůj vůz do našich služeb.
Postup k provedení přestavby na LPG
Montáž, sestavení a seřízení plynového pohonu, to je odborná instalace a přestavba na LPG dle přání a požadavků zákazníka. Specialisté naší společnosti s vámi projednají následné úpravy, při nichž se snažíme o co nejmenší vizuální zásah do vašeho vozidla. Přestavbě na LPG předchází prvotní prohlídka vozu, dále výběr součástek určených k montáži a v neposlední řadě také nastavení a seřízení základních parametrů.
Přestavba na LPG, investice, která se vyplatí
Pracujeme flexibilně i o víkendech, proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, jsme tu pro vás. Zajistíme kvalitní přestavbu na LPG za bezkonkurenční ceny. Plynový pohon je alternativním druhem pohonu, který šetří životní prostředí a také vaše náklady. Díky přestavbě na LPG také šetříte od karbonových usazenin váš motor, který se méně opotřebovává.
Záruka bezpečnosti je kvalitní přestavba na LPG
Montujeme pouze značkové součástky a systémy LPG, garance bezpečnosti s touto přestavbou je zde na místě. Neváhejte a využijte naší nabídky, přestavba na LPG je pro vás výhodnou investicí. Jezděte levně, ekologicky a kvalitně s pohonem LPG. Doporučujeme všem řidičům, kteří najezdí ročně tisíce kilometrů, a dále upozorňujeme na osvobození od silniční daně.