Prodej a servis Audi

Světoznámá značka vozů Audi je jedna z nejstarších výrobců v Německu. Zaměřuje se především na luxusní vozy. Znak čtyř propojených kruhů určitě zná každý. Kde ale nové vozy Audi koupit? A kam svého plechového miláčka dát servisovat?

Prodej Audi u nás zajišťuje několik hlavních prodejců po republice. V každém větším městě byste neměli mít problém nalézt nějaký autorizovaný autosalon. K dispozici máte na výběr z kompletní nabídky vozů Audi od modelu A3 až A8 a Q3 až Q7. Nechybí ani sportovní model audi TT. Pro obyvatele Libereckého kraje a okolí je k dispozici specializovaný prodejce pro vozy Audi – Auto Liberec. Firma Auto Liberec s.r.o. byla založena v roce 2002. Otevření nového autosalonu Audi ve městě pod Ještědem zákazníci přivítali, neboť zastoupení této prestižní značky v tomto regionu již postrádali. Moderní showroom a zázemí s dílnou splňuje podmínky konceptu značky Audi a nabízí tak patřičné reprezentativní a funkční prostory.

Kromě prodeje je třeba se o vozy starat a pravidelně pečovat. Proto je v Auto Liberec moderní a specializovaný servis Audi. K dispozici je samozřejmě kompletní sortiment originálních náhradních dílů pro vozy Audi. V rámci prodeje a servisu vozů Audi je v nabídce program Longlife. Program LongLife servis prodlužuje interval výměn motorového oleje v závislosti na způsobu používání automobilu u zážehových motorů až na 30 000 km. Maximální časový interval výměny oleje činí v obou případech dva roky. Právě až dvouletý interval výměny oleje, který program LongLife servis přináší, zpříjemňuje majitelům vozů Audi život. Zatímco dříve musel řidič svůj vůz přistavit ke kontrole do servisu každý rok, nyní za optimálních okolností, postačí jedna návštěva servisu za dva roky.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro svůj vůz Audi, Auto Liberec je ta správná volba.