Profesionální prodej užitkových vozů Iveco

Vaše firma shání dodávky či užitkové vozy? Svěřte se do rukou společnosti AUTO HELUS s.r.o., kde vám nabízíme vozy značek Iveco a Avia. Obraťte se na profesionáli, kteří vlastní certifikát ISO 9001. S našimi vozy dopravíte náklad bez problémů a bezpečně do místa určení.

Chcete dát přednost značce Iveco? Zde se můžete spolehnout na nové vozy i prodej náhradních dílů. Poskytujeme vám rámcovou smlouvu o odběru náhradních dílů. Na vozy Iveco můžete využít i autorizovaný servis. Podepsali jste s námi Servisní smouluvu? Tak to máte jen ty nejvýhodnější podmínky. Pořiďte si komfortní dodávku či užitkový vůz Iveco.

Zkuste Iveco EuroCargo

Vaše společnost pracuje ve stavebním průmyslu či dálkové dopravě? Užitkový vůz Iveco EuroCargo je to pravé pro vás. Zaujme vás jeho komfort a zároveň i praktičnost. Jeho přednosti jsou možnosti variabilní nástavby, provedení vozu a úložné plochy. Ve standardní výbavě naleznete kotoučové brzdy. Objednejte si Iveco EuroCargo s čtyřválcovým či šestiválcovým motorem Tector. Přesvědčit o jeho koupi vás může i nízká spotřeba. Zjistěte více o vozech Iveco na našich webových stránkách.