Pronájem vozidla Volvo FMX

Sníte o renovaci zahrady? Nebo jen chcete něco přepravit a nemáte jak? Využijte spediční firmu ZDEMAR i vy. Mezi naše služby patří doprava a přeprava materiálů či zemní a výkopové práce. Hravě si poradíme i s přepravou sypkých hmot.

Stavíte nový dům? My tu jsme pro vás!

Začali jste stavět dům? Potřebujete nějak dopravit materiál až k vám? Doporučujeme vám pronájem nákladních vozidel. Na půjčení máme nový vůz Volvo FMX. Pro něj je práce v terénu hračkou. Využijte Volvo i pro přepravu menších nákladů. Poradí si i 9 paletami stavebního materiálu. Pokud chcete bezproblémovou a pohodlnou přepravu nákladu, obraťte se na nás. Jako jediní vlastníme tento jedineční typ vozidla v republice.

To není vše, co v naší nabídce naleznete. Kontaktujte nás i pro dovoz střešních trámů či celých kovových konstrukcí. Spolehlivá nadrozměrná přeprava, to je naše. Dopřejte si spolehlivé služby společnosti Zdemar a využijte naše bohaté zkušenosti. Dokážeme přepravit materiál o délce 12 m a šířce 3 m. Vlastníme i tahače. Ty zvládnou přepravit náklad o hmotnosti 48 t. Rádi vám pomůžeme se stavbou domu, tak neváhejte a obraťte se na nás.