Půjčky Liberec

Nebankovní půjčky Liberec

Plánujete například rekonstrukci bytu či domu nebo Vás jen zastihly nečekané výdaje a Vy marně hledáte půjčku? V bance Vám byl třeba zamítnut úvěr z důvodu nízkého příjmu nebo negativního záznamu v registrech dlužníků za opožděnou splátku a Vy teď marně hledáte kde si půjčit. Pokud bydlíte v Liberci či okolí, pak máte možnost získat nebankovní půjčku. Půjčky Liberec mohou využít zájemci nejen z Liberce.

Krátkodobá půjčka Liberec

Nejen v Liberci máte možnost zažádat o krátkodobou půjčku, která většinou dosahuje max. 5000 Kč. Pokud tak potřebujete malou částku a hledáte rychlou a dostupnou půjčku na drobné výdaje, pak se Vám tato půjčka může hodit.

Nebankovní půjčka bez registru Liberec

Pro zaměstnance a podnikatele jsou dostupné standartní půjčky bez registru. Jak již název napovídá, tyto půjčky jsou bez nahlížení do registrů nebo jsou k těmto registrům značně tolerantní. Proto půjčku získává téměř každý žadatel. V Liberci tak máte možnost síkat půjčku až do výše 70000 Kč a u podnikatelů dokonce až do 150000 Kč.

Nebankovní hypotéky

V Liberci také můžete získat nebankovní půjčku s ručením nemovitostí (nebankovní hypotéku). Nebankovní hypotéku často využívají lidé, kteří potřebují větší hotovost, ale nedisponují dostatečným příjmem. V některých případech je tato půjčka také využívaná pro konsolidace(sjednocení) půjček díky nízké úrokové sazbě RPSN.