Půjčovna aut Praha

Nemáte k dispozici svůj automobil a potřebujete využívat auto? Nebo automobil nevlastníte, ale potřebujete ho? Využijte služeb, které nabízí autopůjčovna Praha. Kompletní vozový park autopůjčovny je vybaven novými auty, která jsou v plné i nadstandardní výbavě a mají automatickou převodovku, pro větší pohodlí. Havarijní pojištění je naprostou samozřejmostí, kterou autopůjčovna poskytuje, v jediném případě je havarijní pojištění neplatné, a to při řízení pod vlivem alkoholu.

Půjčovna aut má svůj vozový park vybaven auty ve všech kategoriích. Standardní třídu zastupují auta Volkswagen Golf V a VI a Škoda Octavia, prémiovou třídu vozy Mercedes-Benz E class a Volvo XC90, z třídy business si můžete zapůjčit auta Mercedes Benz S class a Volvo S80, pokud byste chtěli automobil ztřídy travel, k dispozici Vám může být automobil Mercedes Viano nebo VW Caravelle. Půjčovna aut Praha myslí na Váš komfort a pohodlí jak ve výbavě vozů, tak i v poskytnutí podpory 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. U všech aut je samozřejmostí klimatizace, CD přehrávač, automatická převodovka a vše, co se týče plné i nadstandardní výbavy vozu.

Pro zapůjčení auta potřebujete pouze průkaz totožnosti, řidičský průkaz a složit zálohu, která se liší podle typu vozu. Při zapůjčení vozu firmou je vyžadován ještě výpis z obchodního rejstříku a plná moc jednatele. Výhodou při zapůjčení automobilu na více jak tři dny je poskytnutí zdarma navigace a služby přistavení vozu. V ceně pronájmu je zahrnuto pojištění vozidla včetně asistenční služby, v případě potřeby náhradní vůz a platná dálniční známka pro ČR.