Půjčovna lodí a raftů Český Krumlov

Půjčovna Necky, tak zní název půjčovny lodí a raftů na Vltavě. Lodě si zde můžete zapůjčit na jednodenní i vícedenní výlety po Vltavě. Se sídlem v Českém Krumlově je půjčovna Necky ideálně lokalizována na start dobrodružství na vodě oběma směry. Dokonce ani není problém se domluvit a nechat se dovést nebo odvést na jedno ze šesti měst (Vyšší Brod, Rožmberk, Zátoň, Větřní, Zlatá Koruna, Boršov nad Vltavou), kde pak můžete zahájit svou plavbu na půjčené lodi. Pokud jste nezkušení, a chcete si plavku jen vyzkoušet, má půjčovna raftů i pro vás připravenou variantu. Jen 2 km průjezd po řece napříč Českým Krumlovem.

Zapůjčený raft dostanete s veškerým potřebným vybavením, které můžete potřebovat. Od záchranných vest, vaků až po pádla. Nepotřebujete tedy nic jiného než volný čas a náladu na dobrodružství.

Půjčujeme lodě a rafty

Necky jsou vybaveni raftovými čluny Colorado a Pálava, které jsou určeny pro 2 – 6 osob. Veškeré raftové vybavení je pečlivě připraveno a samozřejmě ve skvělém stavu. Potřebné vodácké příslušenství, jako je pádlo, lodní pytel, barel nebo plovací vesty dostanete k zapůjčenému raftu a odvezeme vás na místo startu nebo vás vyzvedneme v cíli vaší plavby.

Proč si vybrat právě půjčovnu Necky?

  • Individuální přístup
  • Skupinové a věrnostní slevy
  • Velká nabídka lodí a raftů
  • Velký výběr startovních/cílových destinací
  • Příjemné ceny za půjčení raftu anebo lodi

Půjčovna lodí Český Krumlov je tu pro vás a těší se, že vám pomůže k cestě za dobrodružstvím.