Půjčovna přívěsných vozíků Šumperk

Potřebujete odvést rozměrný náklad? Stěhujete se do nového bydlení? Plánujete zájezd či dovolenou v zahraničí? Nemáte-li kam uskladnit své věci, využijte přívěsný vozík za auto. Vozík je možné připojit za osobní automobil, nákladní automobil i autobus. Při jeho výběru vám může pomoci specializovaná půjčovna přívěsných vozíků.

Vozík za auto má opravdu bohaté možnosti využití. Může se snadno stát vaším praktickým pomocníkem, kdykoli budete potřebovat. Přívěsný vozík za auto skvěle poslouží k soukromému i pracovnímu účelu. Pracujete na stavbě, v lese nebo vlastníte cestovní kancelář? Přívěsné vozíky můžete v současnosti využít k čemukoli. Drobné plachtové vozíky jsou určeny především k zapojení za osobní automobil. Hodí se ke stěhování nábytku a k převážení lehčího nákladu. Rozměrné plachtové vozíky se zapojují za nákladní automobil nebo autobus. Jejich využití můžete nalézt jednak při převážení velkého a těžkého nákladu, tak i na dovolených a zájezdech – na uskladnění zavazadel a dalšího vybavení.

Váháte, zda si přívěsný vozík za auto zakoupit či vypůjčit? Pořizovací cena přívěsu často šplhá do závratných výšin. Využijete vozík za auto jen nárazově, pár týdnů během sezóny či pravidelně několikrát do měsíce? Pak se vám rozhodně vyplatí jeho vypůjčení v profesionální půjčovně přívěsných vozíků.

Půjčovna přívěsných vozíků PROMA Karavan disponuje bohatou nabídkou přívěsů, karavanů a obytných aut. PROMA Karavan je dobrou volbou pro vypůjčení přívěsu za přijatelnou cenu, s perfektním servisem. Všechny velké přívěsy jsou vybaveny dveřmi a zaplachtováním, které plní několik důležitých funkcí – převážený náklad není na očích a zároveň je chráněn před nepříznivými vlivy počasí. PROMA Karavan sídlí v okrese Šumperk, přívěsy ale půjčuje po celé České republice.