Rekonstrukce koupelny Brno od jedničky na trhu

Pro všechny, kteří chystají rekonstrukci koupelny nebo plánují výměnu Vašeho starého bytového jádra je tu Fronton. U nás najdete kompletní služby pro rekonstrukci bytového jádra pro Brno a okolí. Naše práce zahrnuje vše od počáteční konzultace přes zaměření, zpracování projektové dokumentace, až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a závěrečný úklid.

Pokud jste rozhodnutí rekonstruovat, pak si nechte vypracovat řešení pro rekonstrukci bytového jádra pro Brno a okolí. Vše Vám vytvoříme přímo na míru – podle vašich představ a požadavků. Při rekonstrukcích bytových jader v Brně a okolí volíme individuální a profesionální přístup a na zajištění maximální kvality prováděných prací.

V rámci rekonstrukce bytových jader pro Brno a okolí provádíme veškeré práce, ať už instalatérské, elektrikářské, topenářské, zednické, malířské nebo natěračské práce či montáže sádrokartonu. S námi máte jistotu, že všechny práce budou odvedeny pečlivě, ale přitom se rekonstrukce bytového jádra Brno nebude zbytečně protahovat – domluvené řešení realizujeme rychle a bezproblémově.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud si nevíte rady s dispozičním řešením či výběrem materiálů. Rádi vám poradíme a zdarma s vámi probereme všechny návrhy a najdeme řešení na míru vašim potřebám a nárokům.