S kamionovou dopravou Multitrans budete spokojeni

Sháníte profesionály v oboru spedice? Dopravní společnost by měla zaručit rychlou, spolehlivou a přitom bezpečnou přepravu vaší zásilky. A přesně taková je společnost Multitrans CZ. Můžete se spolehnout na vnitrostátní i mezinárodní logistické služby. Snažíme se vždy najít to nejoptimálnější řešení vašich požadavků.

Aby náklady spojené s přepravou byli co nejnižší a pro vás tak nejvýhodnější, využíváme velkoobjemová a nízkonákladová vozidla. Snažíme se vždy najít nejlepší vozidlo pro váš náklad. Silniční doprava zvládne převést náklad až do 24 tun. Veškerá přeprava je provozována v součinnosti se zákazníky a díky tomu nevznikají zbytečné časové prodlevy.

Silniční a kamionová doprava Multitrans je tu pro vás. Naše vozy jsou v průměru staré 2 roky a díky tomu se můžete spolehnout na jejich maximální spolehlivost. O svůj náklad se po dobu přepravy nemusíte obávat. Všechna naše vozidla jsou monitorována pomocí GPS a tak můžete mít neustále informace o jejich současné poloze. Využijte spolehlivých logistických služeb a obraťte se na naši společnost.